Swisspearl PATINA ORIGINAL masā pigmentētas plāksnes

Produkta apraksts

Swisspearl PATINA ORIGINAL (iepriekšējais nosaukums – Cembrit Patina Original) ir masā pigmentētas šķiedru cementa plāksnes ar matētu virsmu. Plāksnes ir izturīgas pret apkārtējās vides iedarbību.

PATINA ORIGINAL plāksnes ražošanas procesā ar īpašas tehnoloģijas palīdzību tiek pārklātas ar hidrofobu pārklājumu, kā rezultātā to virsma kļūst izturīga pret netīrumiem, ūdeni, putekļiem. 

Produktu raksturojošās iezīmes – masā pigmentēta šķiedru cementa plāksne ar caurspīdīgu, hidrofobu virsmas pārklājumu, viegli izteiktām slīpējuma līnijām plāksnes garenvirzienā. Produkta būtība paredz dabīgas masā pigmentētas plāksnes krāsas toņu un dabīgu, gaišu un tumšu, punktveida iejaukumu spēli. Laika gaitā plāksnēm raksturīgi ir iegūt patinētu virsmas izskatu.

PATINA ORIGINAL gammā ir 11 dažādas nokrāsas, piešķirot plāksnēm izsmalcinātu dzīvīgumu. Pateicoties dabīgai pigmentu spēlei, skrāpējumi, kas var ekspluatācijas gaitā rasties uz plākšņu virsmas, ir praktiski neredzami.

Pieejamie izmēri

Izmērs Biezums
1192 x 2500 mm
8 mm
1192 x 3050 mm
8 mm
citi izmēri pēc pasūtījuma saskaņā ar projektu
-

Krāsas

Swisspearl PATINA ORIGINAL standarta krāsu gammu skatīt lapas lejas daļā.

Swisspearl PATINA ORIGINAL ir dabīga izskata klāsta materiāls, kur produkta būtība paredz augstāk aprakstā minēto vizuālā izskata īpašību kopumu. 

Lejupielādes