Cembrit SOLID masā pigmentētas ar vienmērīgu virsmas pārklājumu

Produkta apraksts

Cembrit SOLID piedāvā unikālu kombināciju ventilējamās fasādes izveidē – visā šķērsgriezumā pigmentēta šķiedru cementa plāksne ar 100% necaurspīdīgu, vienmērīgu akrila pārklājumu, kurš atbilst bagātīgam un dabīgam pamatnes plāksnes tonim. Rezultāts ir gluda un viendabīga virsma ar augstu izturību.

Var tikt pasūtītas standarta izmēra plāksnes, kuras pēc piegādes ir gatavas montāžai, ar jau veiktu malu apstrādi, kā arī izmēros piezāģētas plāksnes saskaņā ar Jūsu dotajiem izmēriem.
Plākšņu sazāģēšanu, izmantojot atbilstošus griezējinstrumentus, iespējams veikt objektā montāžas gaitā.

Visām Cembrit fasādes plāksnēm tiek piemērota Cembrit kā ražotāja garantijas. Garantijas ir spēkā, ja plākšņu montāža ir veikta saskaņā ar montāžas norādījumiem, izmantojot Cembrit pārbaudītus un apstiprinātus stiprinājumus.

Objektu foto, kuros izmantotas CEMBRIT cementa šķiedru fasādes plāksnes Latvijā, var skatīt Facebook lapā.

Plākšņu montāža var tikt veikta ar redzamiem stiprinājumiem, kā arī plāksnes līmējot pie alumīnija un koka apakškonstrukcijas, izmantojot SikaTack Panel sistēmu.
Izmantojot redzamos stiprinājumus, ieteicams izmantot oriģinālos CEMBRIT sistēmas stiprinājumus un aksesuārus.
Sīkāku informāciju par SikaTack Panel sistēmas izmantošanu Cembrit fasādes plākšņu montāžā lūdzam skatīt ŠEIT.

Pieejamie izmēri

Izmērs Biezums
1192 x 2500 mm
8 mm
1192 x 3050 mm
8 mm
citi izmēri pēc pasūtījuma saskaņā ar projektu
-

Krāsas

Cembrit SOLID standarta krāsu gammu skatīt lapas lejas daļā.

Iespējams arī piegādāt Cembrit SOLID plāksnes ar virsmas pārklājumu nestandarta krāsu toņos saskaņā ar NCS vai RAL krāsu paletēm, kur projekta plānošanas gaitā rekomendējams saskaņot atbilstošo krāsu toni.

Gan Cembrit standarta krāsu toņu plāksnēm, gan nestandarta speciālajam krāsojumam tiek piemērotas Cembrit kā ražotāja garantijas.

Lejupielādes