Cembrit PATINA ROUGH masā pigmentētas ar raupju faktūru

Produkta apraksts

Zem masā pigmentētas Cembrit PATINA ROUGH plāksnes, raupji samtainās ārējās virsmas slēpjas izturīgs šķiedru cements – materiāls, kas ir piemērots gan iekštelpām, gan ēku fasādēm.

Cembrit PATINA ROUGH plāksnes smalkās toņa un virmas struktūras pārejas piešķir fasādei agrāk neredzētu modernu vitalitāti. Katrai plāksnei piemīt individualitāte un tās izskats pilnā krāšņumā atklājas gaismas rotaļās un laikapstākļu maiņās.

Kombinējot Cembrit Patina Rough fasādes apdares plāksnes ar citām Cembrit fasādes apdares plāksnēm, var tikt veidoti lieliski fasādes akcenti.

Cembrit Patina Rough plāksni aizsargā caurspīdīgs hidrofobs pārklājums, kas pasargā virsmu no novecošanas, mitruma un netīrumiem. Plākšņu apstrāde un montāža ir vienkārša.

Plākšņu montāža var tikt veikta ar redzamiem stiprinājumiem, kā arī plāksnes līmējot pie alumīnija un koka apakškonstrukcijas, izmantojot SikaTack Panel sistēmu. Izmantojot redzamos stiprinājumus, ieteicams izmantot oriģinālos CEMBRIT sistēmas stiprinājumus un aksesuārus.

Sīkāku informāciju par SikaTack Panel sistēmas izmantošanu Cembrit fasādes plākšņu montāžā lūdzam skatīt ŠEIT.

Pieejamie izmēri

Izmērs Biezums
1192 x 2500 mm
8 mm
1192 x 3050 mm
8 mm
citi izmēri pēc pasūtījuma saskaņā ar projektu
-

Lejupielādes