WINDSTOPPER EXTREME pretvēja aizsardzības plāksnes (WS)

Produkta apraksts

Cembrit Windstopper Extreme pretvēja plāksnes ir izturīgas pret laika apstākļu izmaiņām un ir paredzētas fasāžu un griestu, kas atrodas virs vēdināmām pazemes telpām, apakšpuses aizsardzībai no vēja.

Cembrit Windstopper Extreme pretvēja plāksnes ir dabiska cementa pelēkā krāsā. Plāksne ir poraina un draudzīga videi. Tā ne tikai ļauj mitrumam brīvi izkļūt no ēkas, bet arī pasargā to no ārpuses mitruma. Plāksnes ir ražotas no cementa, celulozes un minerālu pildījuma. Tās ir izturīgas pret pelējumu un kukaiņiem tāpēc, ka ir ražotas no cementa, kas savukārt ir sārmains materiāls.

Pretvēja aizsardzības Cembrit Windstopper Extreme plāksnes novērš gaisa iekļūšanu telpu iekšpusē un nodrošina optimālu siltumizolāciju ēkā.

Ar plāksni ir viegli strādāt un tās ir viegli montēt. Plāksni pie koka karkasa var piestiprināt ar stiprinājuma naglām, bet pie tērauda karkasa ar speciālām pašvītņgriezes skrūvēm. Plāksne ir apstrādājama ar parastajiem kokapstrādes instrumentiem.

Veicot montāžu saskaņā ar Cembrit montāžas norādījumiem Windstopper Extreme plāksnes var funkcionēt kā pagaidu fasāde līdz 12 mēnešiem.

Pieejamais sortiments

izmērs biezums loksnes pakā
1200 x 3000 mm 4.5 mm 70 gab
1200 x 3000 mm 9 mm 35 gab

 Plāksnes krāsa

Multiforce - pelēka