PATINA ORIGINAL masā krāsotas plāksnes

Produkta apraksts

Cembrit PATINA ORIGINAL ir masā krāsotas šķiedru cementa plāksnes ar matētu virsmu. Plāksnes ir izturīgas pret apkārtējās vides iedarbību.

PATINA ORIGINAL plāksnes ražošanas procesā ar īpašas tehnoloģijas palīdzību tiek pārklātas ar hidrofobu pārklājumu, kā rezultātā to virsma kļūst izturīga pret ūdeni, putekļiem un plankumiem.

Produktu raksturojošās iezīmes - masā krāsota šķiedru cementa plāksne ar caurspīdīgu, hidrofobu virsmas pārklājumu, viegli izteiktām slīpējuma līnijām plāksnes garenvirzienā. Produkta būtība paredz dabīgas masā pigmentētas plāksnes krāsas toņu un dabīgu, arī gaišu, punktveida iejaukumu spēli. Laika gaitā plāksnēm raksturīgi ir iegūt patinētu virsmas izskatu.

PATINA ORIGINAL gammā ir 11 dažādas nokrāsas piešķirot plāksnēm izsmalcinātu dzīvīgumu. Pateicoties dabīgai pigmentu spēlei, skrāpējumi kas var ekspluatācijas gaitā rasties uz plākšņu virsmas, ir praktiski neredzami.

Visām Cembrit fasādes plāksnēm tiek piemērotas Cembrit kā ražotāja fukcionālās garantijas. Garantijas ir spēkā ja plākšņu montāža ir veikta saskaņā ar montāžas norādījumiem izmantojot Cembrit pārbaudītus un apstiprinātus stiprinājumus

Objektu foto kuros izmantotas CEMBRIT cementa šķiedru fasādes plāksnes Latvijā var skatīt Facebook lapā.

Plākšņu montāža var tikt veikta ar redzamiem stiprinājumiem, kā arī plāksnes līmējot pie alumīnija un koka apakškonstrukcijas izmantojot SikaTack Panel sistēmu.
Izmantojot redzamos stiprinājumus ieteicams izmantot oriģinālos CEMBRIT sistēmas stiprinājumus un aksesuārus.
Sīkāku informāciju par SikaTack Panel sistēmas izmantošanu Cembrit fasādes plākšņu montāžā lūdzam skatīt ŠEIT.

Pieejamie izmēri

izmērs biezums
1192 x 2500 mm 8 mm
1192 x 3050 mm
citi izmēri pēc pasūtījuma saskaņā ar projektu

Krāsas

Cembrit PATINA ORIGINAL standarta krāsu gammu skatīt lapas lejas daļā.

Cembrit PATINA ORIGINAL nav krāsotas plāksnes, bet dabīga izskata materiāls kur produkta būtība paredz augstāk produkta aprakstā minēto.

 
 
 
P 333
P 333
P 565
P 565
P 626
P 626
 
P 070 - NOLIKTAVĀ
P 070 - NOLIKTAVĀ
P 020 - NOLIKTAVĀ
P 020 - NOLIKTAVĀ
P 050 - NOLIKTAVĀ
P 050 - NOLIKTAVĀ
 
P 323
P 323
P 222 - NOLIKTAVĀ
P 222 - NOLIKTAVĀ
P 343
P 343
 
P 545 - NOLIKTAVĀ
P 545 - NOLIKTAVĀ
P 313 - NOLIKTAVĀ
P 313 - NOLIKTAVĀ