Forestia One-Step - kokskaidu plākšņu griestu un sienu apdares paneļi

Produkta apraksts

Vai tiek būvēta jauna māja, vai veikts kapitālais vai neliels remonts, vai arī jūs esat māju ražotājs - ar Forestia One-Step apdares plāksnēm Jūs varat vienkārši un ekonomiski radīt elegantus griestus un sienas, kā arī paaugstināt telpas kvalitāti. Apgaismojums var tikt iebūvēts plāksnēs vai arī klasiski tikt montēts pie griestiem.

Griesti vienmēr būs tīri, tā kā putekļi un netīrumi praktiski nepielīp pie plāksnes apdares klājuma, kā arī nav nepieciešamība veikt to remontu vai īpašu apkopi. Ja rodas vēlme mainīt griestu krāsu, tā nav problēma – baltie, Forestia One-Step, griestu un sienu paneļi ir vienkārši krāsojami.

Paneļu virsma ir vienkārši tīrāma ar mitru lupatiņu, kā arī izmantojot jebkuru mājsaimniecībā pieejamu maigu tīrīšanas līdzekli.

Griestu apdares plāksnes ir izgatavotas no kokskaidu plāksnēm, ar spundes-gropes savienojumu visām četrām malām, apdarītas ar izturīgu Alkorcell filmu - savienojuma vieta redzama kā glīts v-veida savienojums.

Sienu apdares paneļi izgatavoti no kokskaidu plāksnēm, ar spundes-gropes savienojumu divām garajām malām - savienojuma vieta redzama kā glīts v-veida savienojums.

Plākšņu savienojumu vietas pēc montāžas nav jāapstrādā, tā kā ir apdarītas.

 

Pieejamais virsmas struktūru sortiments griestu paneļiem noliktavā:

  • Balts, INSPIRATION - 14TFL:

Pieejamais sortiments - griestu paneļi

izmērs biezums iepakojums - kartona kārba

620 x 1220 mm

(sedzošais - 600x1200mm)

12 mm 4 gab

 

Pieejamais sortiments uz pasūtījuma - sienu paneļi

izmērs biezums piegādes ierobežojums

620 x 2390...4200 mm

12 mm tikai pilnos iepakojumos - 1 palete = 50 paneļi

Plašāku informāciju par sienu paneļiem lūdzam skatīt bukletā pieejamā lejupielāžu sadaļā zemāk.