Hunton Nativo beramā – pūšamā kokšķiedras izolācija

Produkta apraksts

Hunton Nativo ir izolācijas materiāls, kas ražots Norvēģijā, sastāv pamatā no dabīgas Norvēģijas egļu koksnes šķiedras, ar lieliskām izolācijas īpašībām, izmatojams sienu, grīdu un griestu izolācijai.

Kādēļ izvēlēties Hunton Nativo beramo – pūšamo kokšķiedras izolāciju:

  • Dabīgs siltumizolācijas materiāls;
  • Lieliskas skaņas izolācijas un slāpēšanas īpašības;
  • Lieliskas siltumizolācijas īpašības;
  • Koksnes šķiedrai piemīt lieliskas higroskopiskas īpašības;
  • Iestrādāta beramā – pūšamā izolācija ir ar lielisku dimensionālo stabilitāti;
  • Hunton Nativo beramā – pūšamā izolācija ir Ziemeļeiropā pārbaudīts, SINTEF sertificēts materiāls;
  • Kokšķiedras siltumizolācija nekairina ādu un nav alerģiska.

 

Hunton Nativo beramās – pūšamās kokšķiedras izolācijas iestrādāšana ir ātrs un efektīvs izolācijas risinājums visa tipa ēkām. Veicot Hunton Nativo beramās – pūšamās izolācijas iestrādi tiek taupīts laiks, kur, piemēram, atvērtos laukumos izolāciju var iestrādāt līdz pat 1000m2 dienā.

  • Beramā – pūšamā izolācija nodrošina izolāciju bez savienojumiem, attiecīgi rodas mazāk iespēju siltuma zudumiem;
  • Beramā – pūšamā izolācija ir piemērota gan jaunu ēku būvniecībā, gan rekonstrukcijā;
  • Iestrādes gaitā lietderīgi izmantots materiāls – nerodas atlikumi.

 

Koksnes higroskopiskās īpašības – koksnes šķiedrai piemīt higroskopiskas īpašības, kas nozīmē, ka tā absorbē un atbrīvo mitrumu, mainoties gaisa relatīvajam mitrumam.

Koksnes šķiedras lieliskās skaņas slāpēšanas īpašības – pateicoties koksnes šķiedras dabiskajām īpašībām, tā absorbē un slāpē skaņu. Izmantojot Hunton Nativo kokškiedras izolāciju sienu konstrukcijās ir iespējams panākt 64dB risinājumu, ko ir apliecinājuši SINTEF veikti testi. Dotais rādītājs ir attiecināms gan uz Hunton Nativo beramo – pūšamo, gan lokšņu izolāciju.

Lieliska dimensionālā stabilitāte – kokšķiedras izolācija ir dimensionāli stabila, neatkarīgi no tā vai izolācija būs Hunton Nativo beramā – pūšamā vai lokšņu izolācija, tā nesarūk. Beramā – pūšanā izolācija neveido gaisa kabatas, kā arī nodrošina pret gaisa plūsmu grūti sasniedzamās vietās.

Kokšķiedras izolācijai ir pievienots antipirēns – Hunton Nativo kokšķiedras izolācija ir impregnēta ar dabīgu antipirēnu, kā rezultātā izolācija ugunsgrēka gadījumā pārogļojas, tieši tāpat kā kokmateriāli. Izolācijas materiāls ir apstrādāts arī ar dabīgu ugunsdrošu vielu, kas atrodama arī ugunsdzēsības iekārtās. Viela sastāv no slāpekļa un fosfora (amonija fosfāts), kas vēl vairāk pastiprina pārogļošanās procesu, absorbējot skābekli ap izolāciju ugunsgrēka gadījumā.

Hunton vēja aizsargplākšņu izmantojums – lieliska kombinācija kopā ar Hunton Nativo beramo – pūšamo izolāciju, kur beramās – pūšamās izolācijas gadījumā ieteicamais vēja aizsargplākšņu biezums ir 19mm vai 25mm – abi pieejami noliktavas sortimentā.

kokskdiedra rokas

Noliktavas sortiments

KG pakā pakas uz paletes

15 kg
21 gab.

Lejupielādes