HUNTON impregnēta pretvēja izolācijas kokšķiedru plāksne fasādēm

Produkta apraksts

HUNTON kokšķiedras vēja aizsargplāksnes ir visizplatītākā kokšķiedras pretvēja izolācija Ziemeļeiropā jau kopš 1970-ajiem gadiem.

Materiāls absorbē mitrumu un neveicina kondensāta veidošanos.

Pēc HUNTON pretvēja izolācijas plākšņu montāžas, saskaņā ar montāžas norādījumiem, tās var palikt neaizsargātas uz fasādes, pakļautas atmosfēras nokrišņu iedarbībai līdz pat 6 mēnešu termiņam.

HUNTON vēja aizsargplāksnes ir izgatavotas no dabīgas koksnes šķiedras ar blīvumu +/- 235 kg/m3. Papildus aizsardzību pret mitrumu nodrošina plāksnes koksnes šķiedras masā esošs bituma emulsijas (šķīduma) piejaukums, savukārt plāksnes ārējā virsma ir veidota kā īpaša virsmas aizsarglāņa aizsargājot plāksni no atmosfēras mitruma līdz brīdim kamēr tiks pabeiga ventilējamās fasādes montāža. Tāpat plāksnes aizsargslānis pieļauj fasādes apdarē realizēt retinātu dēļu apdari ar retinājumu līdz 20mm, kā arī nodrošina plāksnei papildus stiprību.

Vēja aizsargplāksne plāksne piešķir konstrukcijām siltumizturību, aiztur vēju, samazina temperatūras svārstības iekštelpās, kā arī nodrošina skaņas izolāciju.

HUNTON vēja aizsargplāksnēm ir veikta visa sertifikācija, kas attiecas uz plākšņu nekaitīgumu videi un veselībai, kā arī pieejams M1 sertifikāts, šobrīd ar stingrākajām prasībām pret emisijām un smaku izdalījumiem. 

Pielietojums

  • pretvēja izolācijas materiāls fasādēm – var tikt izmantots kā pretvēja izolācija arī pie retinātu apdares dēļu fasādes apdares ar maksimālo spraugu starp apdares dēļiem līdz 20mm;
  • saskaņā ar ražotāja norādījumiem un pieejamo sertifikāciju, plāksne var tikt eksponēta uz fasādes atmosfēras ietekmē ar termiņu līdz 6 mēnešiem;
  • 19mm un 25mm biezas pretvēja izolācijas plāksnes pieļaujams izmantot pie pūšamās izolācijas iestrādes;
  • Pie Hunton vēja aizsargplākšņu pielietojuma nav nepieciešamība pēc papildus vēja aizsardzības membrānām u.tml.

Noliktavas sortiments

Izmērs Biezums Loksnes pakā Aptuvenais loksnes svars
2700 x 1200 mm
12 mm
95 gab.
9.2 kg
25 mm
45 gab.
19 kg
2740 x 1200 mm
19 mm
60 gab.
14.7 kg

Apdare

Lai nodrošinātu mitruma apmaiņu, starp plāksni un fasādes apdares materiālu jāatstāj 20 – 50 mm lielu gaisa spraugu. Fasādes apdares pamatnes latojums ir jāuzstāda vertikāli, lai tā nodrošinātu vertikālu gaisa kustību starp fasādes apdares materiālu un ārējo pretvēja aizsardzības plātni. Jābūt nodrošinātai brīvai gaisa ieplūdei un izplūdei.

Ārējais ēkas apšuvums attiecīgi var tikt veidots no dekoratīvajiem ķieģeļiem, apdares dēļiem, šķiedru cementa plāksnēm u.tml.

Fasādes apdare var tikt veikta 6 mēnešu laikā pēc HUNTON pretvēja izolāzijas plākšņu montāžas.

Lejupielādes