HUNTON impregnēta pretvēja izolācijas kokšķiedru plāksne fasādēm

Produkta apraksts

HUNTON impregnētās mīkstās kokšķiedru pretvēja izolācijas plāksnes ir visizplatītākā kokšķiedras pretvēja izolācija Ziemeļeiropā jau kopš 1970-ajiem gadiem.

Materiāls absorbē mitrumu un neveicina kondensāta veidošanos.

Pēc HUNTON pretvēja izolācijas plākšņu montāžas, saskaņā ar montāžas norādījumiem, tās var palikt neaizsargātas uz fasādes, pakļautas atmosfēras nokrišņu iedarbībai līdz pat 6 mēnešu termiņam.

HUNTON bituma impregnētas plāksnes ir izgatavotas no dabīgas koksnes šķiedras ar blīvumu +/- 235 kg/m3. Papildus plāksnes koksnes šķiedras masā esošajam bituma emulsijas piejaukumam, plāksnes ārējā virsma ir veidota kā īpašs virsmas aizsarglānis aizsargājot plāksni no atmosfēras mitruma līdz brīdim kamēr tiks pabeiga ventilējamās fasādes montāža. Tāpat plāksnes aizsargslānis pieļauj fasādes apdarē realizēt retinātu dēļu apdari ar retinājumu līdz 20mm.

Pretvēja izolācijas plāksne piešķir konstrukcijām siltumizturību, aiztur vēju, samazina temperatūras svārstības iekštelpās, kā arī nodrošina skaņas izolāciju.

HUNTON pretvēja plāksnēm ir veikta visa sertifikācija, kas attiecas uz plākšņu nekaitīgumu videi un veselībai, kā arī pieejams M1 sertifikāts, šobrīd ar stingrākajām prasībām pret emisijām un smaku izdalījumiem. 

Pielietojums

  • pretvēja izolācijas materiāls fasādēm – var tikt izmantots kā pretvēja izolācija arī pie retinātu apdares dēļu fasādes apdares ar maksimālo spraugu starp apdares dēļiem līdz 20mm;
  • saskaņā ar ražotāja norādījumiem un pieejamo sertifikāciju, plāksne var tikt eksponēta uz fasādes atmosfēras ietekmē ar termiņu līdz 6 mēnešiem;
  • 19mm un 25mm biezas pretvēja izolācijas plāksnes pieļaujams izmantot pie pūšamās izolācijas iestrādes.

Noliktavas sortiments

Izmērs Biezums Loksnes pakā Aptuvenais loksnes svars
2700 x 1200 mm
12 mm
95 gab.
9.2 kg
25 mm
45 gab.
19 kg

Apdare

Lai nodrošinātu mitruma apmaiņu, starp plāksni un fasādes apdares materiālu jāatstāj 20 – 50 mm lielu gaisa spraugu. Fasādes apdares pamatnes latojums ir jāuzstāda vertikāli, lai tā nodrošinātu vertikālu gaisa kustību starp fasādes apdares materiālu un ārējo pretvēja aizsardzības plātni. Jābūt nodrošinātai brīvai gaisa ieplūdei un izplūdei.

Ārējais ēkas apšuvums attiecīgi var tikt veidots no dekoratīvajiem ķieģeļiem, apdares dēļiem, šķiedru cementa plāksnēm u.tml.

Fasādes apdare var tikt veikta 6 mēnešu laikā pēc HUNTON pretvēja izolāzijas plākšņu montāžas.

Lejupielādes