Hunton Silencio Thermo skaņu izolējošas siltās grīdas

Produkta apraksts

Forestia Thermofloor ir slodzi nesošas plāksnes paredzētas ar ūdeni apsildāmo silto grīdu ierīkošanai, ražotas no lielu slodzi nesošām kokskaidu plāksnēm atbilstoši klasei P6 un P5/P6.

Risinājums ir izmantojams kā slodzi nesošā siltā grīda uz koka sijām gan zem viegliem grīdas segumiem kā lamināts un parkets, gan arī zem smagiem segumiem kā piemēram flīzes. 

Kad izvēlēties Thermofloor Standard P6 un kad izvēlēties Thermofloor EkstraP5/P6:

  • Gadījumos kad visi mitrie darbi ir paveikti, kā arī nepastāv riski ar montāžu paaugstināta mitruma apstākļos – jāizvēlas Forestia Thermofloor Standard P6.
  • Gadījumos kad tiks vēl veikti mitrie darbi, kā arī pastāv riski saistīti ar paaugstināta mitruma apstākļiem objektā – jāizvēlas Forestia Thermofloor Ekstra P5/P6.

Visas Forestia Thermofloor plāksnes tiek piegādātas ar frēzējumiem silto grīdu apsildes caurulēm plākšņu garenvirzienā. – līkumi iestrādājami lokāli objektā pēc nepieciešamības. Visu Forestia kokskaidu plākšņu slodzes nestspēja un mitrumizturība tiek klasificēta atbilstoši EN-312.

Forestia Thermofloor silto grīdu plāksnes ir Ziemeļeiropā izplatītākais slodzi nesošo plākšņu silto grīdu risinājums.

Tā kā Forestia Thermofloor plākšņu spundes-gropes savienojums sakrīt ar Forestia lielu slodzi nesošu plākšņu spundes-gropes savienojumu, plāksnes ir savstarpēji kombinējamas. Sīkāk par lielu slodzi nesošām plāksnēm skatīt sadaļā KOKSKAIDU plāksnes.

Noliktavas sortiments

Izstrādājums Izmērs
Forestia Thermofloor Standard P6, T&G-4
22 x 1820 x 620 mm
Alumīnija siltuma izplatīšanas plāksne 17mm apkures caurulēm
0.55 x 1150 x 185 mm

Lejupielādes